28 september 2023

Een simulator voor het opleiden operators van afvalenergiecentrales

Werkgeversvereniging WENB
Simulator voor operators en productietechnici van AECs - 05 - 765x300px

Een mooi staaltje samenwerking tussen bedrijven in de sector GEO. Inspirerend om te zien met hoeveel passie de operators over hun werk spreken.

Het O&O fonds heeft voor de sector GEO een simulator laten bouwen van een afvalenergiecentrale. Hier kunnen operators en productietechnici op een veilige manier leren over praktijksituaties die zij dagelijks, of soms maar zelden, meemaken.

Ervaringen
Deze training op de simulator (eerder ook de 'onderwijssimulator' genoemd) is dit jaar gestart. Procesoperators, productietechnici en een opleider vertellen hoe zij op een veilige manier leren hoe je kunt handelen in uiteenlopende situaties

Bekijk het filmpje (Vimeo)

Meer weten?
Heb je vragen over de simulator? Neem dan contact op met Adamien van Barneveld, programmamanager opleiden en ontwikkelen.